Movies
Ratings
522
DunkirkRated ★ 4.0
SullyRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 3.5
Mission to MarsRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 2.5
Don't BreatheRated ★ 3.0
The InugamisRated ★ 3.5
The Ninth GateRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
EverestRated ★ 3.5
The Katsuragi Murder CaseRated ★ 3.5
Let Me InRated ★ 3.0
SymbolRated ★ 2.0
Big Man JapanRated ★ 2.5
CreepyRated ★ 3.5