Series
Ratings
26
Kemono FriendsRated ★ 3.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Girls und PanzerRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0
Hunter X Hunter: G.I. FinalRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- まんが日本昔ばなしRated ★ 2.5
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
Chibi Maruko-chan Season 1Rated ★ 3.0- ドラえもんRated ★ 3.0
Dragon BallRated ★ 4.0- The Laughing SalesmanRated ★ 2.0
- Basically NiceRated ★ 2.0
The Grand FamilyRated ★ 1.0- The Queen's ClassroomRated ★ 3.0
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 2.0