Series
Ratings
73
The Twilight ZoneRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 4.0
JinRated ★ 5.0
BOSSRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
QuartetRated ★ 3.0- まほろ駅前番外地Rated ★ 4.0
Nobunaga ConcertoRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Love RainRated ★ 3.0
Operation LoveRated ★ 4.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 3.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Lupin the Third: Alcatraz ConnectionRated ★ 4.0