Movies
Ratings
401
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Haikyuu!! Movie 4: Battle of ConceptsRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.5
TroyRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
My Hero Academia: World Heroes' MissionRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.5
Inuyasha the Movie 2: The Castle Beyond the Looking GlassRated ★ 4.0
Inuyasha the Movie 3: Swords of an Honorable RulerRated ★ 3.5
Inuyasha the Movie: Affections Touching Across TimeRated ★ 4.5
Inuyasha the Movie 4: Fire on the Mystic IslandRated ★ 4.0
One Piece Film: GoldRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
ONE PIECE FILM ZRated ★ 3.5
Crows Zero IIRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.0
21Rated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.5
AlwaysRated ★ 3.0