Titles you rated
The PacificRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 1.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
TakenRated ★ 0.5
SignalRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 2.5
God of WarRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
Legend of the PatriotsRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 3.0