Movies
Ratings
52
SnowpiercerRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Color Me TrueRated ★ 3.0
3 GenerationsRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
A Simple FavorRated ★ 4.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0