Titles you rated
A House of DynamiteRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
Into the WildRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
The DigRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Sweet BeanRated ★ 3.0
The HoldoversRated ★ 3.5
Talk to MeRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 4.0
The English PatientRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
I Am LoveRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0