Titles you rated
ExhumaRated ★ 4.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
FrequencyRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5