Series
Ratings
23
The Queen's GambitRated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
Death Note: New GenerationRated ★ 4.5
Hidden SingerRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
NARUTORated ★ 4.5
Delicious GuysRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Liar GameRated ★ 4.5
LIAR GAMERated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5
SignRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5