Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 1.5
Be with YouRated ★ 1.5
The Fox FamilyRated ★ 0.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
PKRated ★ 3.0
Salut d’AmourRated ★ 2.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Golden SlumberRated ★ 2.5
The Florida ProjectRated ★ 3.0- The Last RideRated ★ 2.5
The Scarlet LetterRated ★ 2.0
Stand by MeRated ★ 2.5
The VillainessRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.0