Movies
Ratings
85
Furious 7Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
The 6th DayRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Coach CarterRated ★ 3.5