Movies
Ratings
443
Call Me by Your NameRated ★ 2.0
CocoRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
AnnihilationRated ★ 2.5
SpotlightRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
Lights OutRated ★ 2.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 1.5