Titles you rated
Knight and DayRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5- HeroRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
Bad MomsRated ★ 3.5
Hot Shots! Part DeuxRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
Sausage PartyRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
SpringtimeRated ★ 4.0
Start-UpRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5