Titles you rated
Earth ArcadeRated ★ 3.5
Z NationRated ★ 2.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
Ally McBealRated ★ 3.5
The X-FilesRated ★ 4.5
Lunch QueenRated ★ 3.5
Gokusen Season 2Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5- Eun ShilRated ★ 3.5
Country DiariesRated ★ 3.5