Movies
Ratings
195
Sing StreetRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
American HustleRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.5
The Plan ManRated ★ 1.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 4.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
21Rated ★ 4.5
Kick-AssRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0