Titles you rated
You're My PetRated ★ 2.5
Hidden SingerRated ★ 3.0
Food Wars!Rated ★ 3.5
Thirty-NineRated ★ 4.0- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 4.0
Family Outing Season 1Rated ★ 4.0
Street Woman FighterRated ★ 4.0
Tong: MemoriesRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 3.0
Kang's KitchenRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 2.5
EXchange Season 1Rated ★ 4.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 3.5
Relying on Heaven to Slaughter DragonsRated ★ 4.0
Dokgo RewindRated ★ 1.5
The Red SleeveRated ★ 3.0
Ask Us Anything Fortune TellerRated ★ 3.0
The Fishermen and the CityRated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
How Do You Play?Rated ★ 3.5