Titles you rated
Man of SteelRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Wrath of the TitansRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
ChronicleRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 2.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0
9Rated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0