Titles you rated
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 1.0
Train to BusanRated ★ 5.0
Operation ChromiteRated ★ 2.0
LeonRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 4.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5