Series
Ratings
16
Reply 1988Rated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0