Series
Ratings
451
One Piece Season 2Rated ★ 4.5
Taxi Driver 2Rated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.5
Love on the Spectrum U.S. Season 1Rated ★ 3.5
BEASTARS FINAL SEASONRated ★ 3.0
Beastars Season 2Rated ★ 2.5
Beastars Season 1Rated ★ 4.0
GachiakutaRated ★ 4.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 5.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.0
As You Stood ByRated ★ 2.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5