Titles you rated
Be with YouRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
American SniperRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
No Tears for the DeadRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 3.5