Titles you rated
Wall to WallRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
A Place Called SilenceRated ★ 2.5
HometownRated ★ 1.0- Secret spectaclesRated ★ 1.0
- Special EndingRated ★ 1.5
BarbieRated ★ 2.5
LightyearRated ★ 2.5
LucaRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
Extra OrdinaryRated ★ 3.5
Minions: The Rise of GruRated ★ 2.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Strange WorldRated ★ 2.5