Series
Ratings
325
I, a Gangster, Became a High SchoolerRated ★ 1.0
Mr. QueenRated ★ 2.5
Study GroupRated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 3.5
NewtopiaRated ★ 2.5
My Unique Skill Makes Me OP Even at Level 1Rated ★ 1.0
Reborn as a Vending Machine, I Now Wander the DungeonRated ★ 1.5
Ascendance of a BookwormRated ★ 1.5
Queen of TearsRated ★ 2.5
DisenchantmentRated ★ 3.5
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 2.5
The Eminence in ShadowRated ★ 2.0
Kaminaki Sekai no Kamisama KatsudouRated ★ 2.5
Tsukimichi -Moonlit Fantasy-Rated ★ 2.5
Saving 80,000 Gold in Another World for My RetirementRated ★ 1.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 2.0
The Reincarnation of the Strongest Exorcist in Another WorldRated ★ 2.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 2.5