Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0