Titles you rated
Frozen IIRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
AllegiantRated ★ 2.0
InsurgentRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 4.5
FameRated ★ 2.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 2.5