Titles you rated
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Squad 38Rated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 2.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5