Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.5
UnknownRated ★ 3.5
Upside DownRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 1.5