Titles you rated
- White ChristmasRated ★ 5.0
- High School King of SavvyRated ★ 3.5
- Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
- All My Love For YouRated ★ 3.0
- Listen to My HeartRated ★ 4.0
- To the Beautiful YouRated ★ 3.0
- Emergency CoupleRated ★ 4.5
- Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
- IljimaeRated ★ 5.0
- Money's WarfareRated ★ 4.0
- The Vineyard ManRated ★ 4.0
- Protect the BossRated ★ 3.5
- Dream High 2Rated ★ 3.0
- My PrincessRated ★ 4.0
- Bridal MaskRated ★ 3.5
- The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
- City HunterRated ★ 3.5
- Sweet 18Rated ★ 3.5
- My GirlRated ★ 3.0
- Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5