Movies
Ratings
93- The Time of FeverRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.0- To My StarRated ★ 3.5
The Eighth SenseRated ★ 3.0- You Make Me A DanceRated ★ 3.0
The Cornered Mouse Dreams of CheeseRated ★ 2.5
Evil Does Not ExistRated ★ 3.0
The 100th Love with YouRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
My Best SummerRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
My LoveRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 3.0