Titles you rated
Slam Dunk ErnestRated ★ 3.5
Slam Dunk: Shouhoku Saidai no Kiki! Moero Sakuragi HanamichiRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 4.5
The MedallionRated ★ 5.0
The Lion King 1½Rated ★ 5.0
Death RaceRated ★ 5.0
Gangs of New YorkRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 5.0
Insadong ScandalRated ★ 1.0
TraffickersRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Beneath the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Escape from the Planet of the ApesRated ★ 5.0
ChinatownRated ★ 5.0
The Way of the DragonRated ★ 5.0
LolitaRated ★ 5.0