Movies
Ratings
42 Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 5.0 Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 5.0
 X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0 X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
 The WailingRated ★ 5.0 The WailingRated ★ 5.0
 Fist of FuryRated ★ 5.0 Fist of FuryRated ★ 5.0
 Enter the DragonRated ★ 5.0 Enter the DragonRated ★ 5.0
 Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0 Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
 InceptionRated ★ 5.0 InceptionRated ★ 5.0
 JawsRated ★ 5.0 JawsRated ★ 5.0
 RockyRated ★ 5.0 RockyRated ★ 5.0
 A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5 A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
 The MatrixRated ★ 4.0 The MatrixRated ★ 4.0
 AvatarRated ★ 5.0 AvatarRated ★ 5.0
 Raiders of the Lost ArkRated ★ 5.0 Raiders of the Lost ArkRated ★ 5.0
 Blade RunnerRated ★ 5.0 Blade RunnerRated ★ 5.0
 Howl's Moving CastleRated ★ 4.0 Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
 Exodus: Gods and KingsRated ★ 5.0 Exodus: Gods and KingsRated ★ 5.0
 World War ZRated ★ 3.5 World War ZRated ★ 3.5
 Se7enRated ★ 4.5 Se7enRated ★ 4.5
 Back to the FutureRated ★ 5.0 Back to the FutureRated ★ 5.0
 Pan's LabyrinthRated ★ 5.0 Pan's LabyrinthRated ★ 5.0