Titles you rated
Source CodeRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.5