Movies
Ratings
728
FluRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Stuart Little 2Rated ★ 3.0
Cats & DogsRated ★ 2.0
Invasion of Alien BikiniRated ★ 0.5
The HostRated ★ 3.5
PredatorsRated ★ 3.5
The Time MachineRated ★ 3.5
ControllerRated ★ 3.0
WaterworldRated ★ 2.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 2.5
QuarantineRated ★ 3.5
Bunshinsaba 2Rated ★ 2.0
One Missed CallRated ★ 3.0
Ju-on: Black GhostRated ★ 2.5
The Evil TwinRated ★ 2.5
Silent Hill: Revelation 3DRated ★ 3.0
The Human Centipede First SequenceRated ★ 2.5- The Haunted House ProjectRated ★ 2.5
The EyeRated ★ 2.5