Movies
Ratings
399
Decision to LeaveRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.0
The Act of KillingRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
BurningRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.5
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
MotherRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
CapernaumRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5