Titles you rated
UnnaturalRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0- StalkerRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 2.5- SkinsRated ★ 4.0
- SkinsRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 5.0
Golden CrossRated ★ 5.0
Two MothersRated ★ 3.0
Ruby RingRated ★ 2.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 1.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 1.0
- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 4.0