Titles you rated
Independence DayRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.5
BladeRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
TroyRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
ThorRated ★ 5.0