Movies
Ratings
1106
ElioRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
The Finest HoursRated ★ 3.5
BrickRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- One WinRated ★ 1.0
The Old Guard 2Rated ★ 0.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 1.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 1.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0
EscapeRated ★ 2.0
The Fall GuyRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.5
Million Dollar BabyRated ★ 3.5
RunRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Dog DaysRated ★ 3.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0