Titles you rated
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 3.5
SleepRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.5
BLUE GIANTRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0