Titles you rated
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 3.5
Rough CutRated ★ 3.5
SkylineRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 2.5
Seven DaysRated ★ 3.5
The ConcubineRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
QuickRated ★ 3.0
21Rated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.0