Titles you rated
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
My Hero Academia: You're NextRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
DogtoothRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Two PopesRated ★ 3.5
American Murder: The Family Next DoorRated ★ 4.0
The HoldoversRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Sweet BeanRated ★ 4.0
2046Rated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 3.5