Movies
Ratings
15
Good Will HuntingRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.5
DrumlineRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0