Movies
Ratings
17
The Face ReaderRated ★ 2.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
UpRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0