Titles you rated
The ThroneRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 2.0