Movies
Ratings
767
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 3.0
VenomRated ★ 5.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 5.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 0.5
LUCK KEYRated ★ 1.5
What Happened to MondayRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5