Titles you rated
Personal TasteRated ★ 2.0- Black Rubber ShoesRated ★ 2.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 2.0
Abnormal SummitRated ★ 2.5
Beating AgainRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.0
Witch HuntRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
A Love So BeautifulRated ★ 2.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 2.5
Cells at Work!Rated ★ 2.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0