Titles you rated
Gangnam BluesRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 2.5
Requiem for a DreamRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 5.0
SpawnRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 4.5
Battle RoyaleRated ★ 3.0