Movies
Ratings
244
Jingle Bell HeistRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Moana 2Rated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 2.5
Hit ManRated ★ 2.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 4.0
Good on PaperRated ★ 3.0
Return to SenderRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.5
The ProposalRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5