Movies
Ratings
260
9 SongsRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
WeRated ★ 1.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
Mysterious SkinRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 3.0
Days of Being WildRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.0
TwilightRated ★ 2.0
ThorRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 3.5