Movies
Ratings
771- The UglyRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 5.0
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 4.5
Two LoversRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 4.0
Journey to FreedomRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 4.0
Drifting HomeRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 4.5
Looking for Magical DoremiRated ★ 4.5
FargoRated ★ 4.5
Uncut GemsRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
FallRated ★ 4.5
Moving OnRated ★ 4.5
Penguin HighwayRated ★ 4.0
The RoomRated ★ 4.0
In This Corner of the WorldRated ★ 4.5