Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0
FrozenRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0